אודות יגאל כהן

יועץ פיננסי לחופש כלכלי

היי, נעים להכיר… אני יגאל כהן ואני מייעץ ומלווה בעלי עסקים בתחום הפיננסי. אני עוזר לאנשים לקחת שליטה על התחום הכלכלי בחייהם האישיים והעסקיים ולמנף את הקיים לריבוי מקורות הכנסה פסיביים דרך השקעות מניבות ולפרוץ את תקרת הזכוכית שמונעת מהעסק לגדול בדרך לחופש כלכלי.

יגאל כהן

מי
אני!

אני יועץ פיננסי ומלווה בעלי עסקים לחופש כלכלי, אני בעל ניסיון של כ-16 שנים בתחום הפיננסי  ומשתמש בשיטות התנהלות אפקטיביות לייצר לבעלי עסקים פתרונות להתייעלות כלכלית, למקסום רווחים בעסק ובחיים האישיים כולל דרכים להגדלת ההון העצמי לפריצת גבולות והשגת מטרות ויעדים בחיים ובעסקים כולל חופש כלכלי.

ההתמחות שלי היא בתחום בניית אסטרטגיה המתאימה לבעלי עסקים לבצע שינויים באופן ההתנהלות כדי להגדיל את הרווחיות ולהגיע לתוצאות וליעדים יוצאי דופן ועזרתי להמון עסקים למקסם רווחים, להגדיל את העסק ולמנף אותו לגבהים חדשים על ידי שינויים קטנים אך משמעותיים.

בנוסף לכך, אני בונה תוכנית עם דרכים להתייעלות פיננסית בעסק שעוזרת למקסם את הכסף שעד היום הלך לאיבוד ומלמד איך להפעיל אותו על מנת שהעסק יוכל לצמוח כלכלית כמה שיותר מהר בדרך לביטחון ולחופש הכלכלי בעסק ובתא המשפחתי במקביל.

את המומחיות שלי בתחום היעוץ הפיננסי אני ממקד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים הנשענים בעיקר על בעל העסק עצמו ומספר מצומצם של עובדים כך שמרבית האחריות של ניהול, שיווק ופיתוחו הם באחריותו הבלעדים של בעל העסק. ריבוי משימות וחוסר זמן יחד עם הוצאות מיותרות סוללים את הדרך לבלגאן, חוסר יציבות עסקים והפסדים.

למצב הזה של בעלי עסקים יש השפעה ישירה על התא המשפחתי בהיבט הכלכלי ובפועל בעל העסק מוצא את עצמו במצב הישרדותי מתמיד בעסק ובבית עם תופעות נלוות של לחץ נפשי, מתח תמידי סביב הכסף ולעיתים השפעה שלילית על הזוגיות.

בעל עסק שלא מצליח להכניס לפחות פי שתיים מההכנסה של שכיר באותו התחום לא יוכל להתקדם בעסק ובחיים האישיים, הו לא יוכל לצבור הון ונכסים בדרך לחופש כלכלי.

הדרך שעברתי!

את דרכי בעולם הפיננסי התחלתי אי שם בשנת 2005, הייתי נשוי פלוס שני ילדים קטנים, הכנסה טובה ושאיפות גדולות לעתיד שלי ושל משפחתי. במהלך השנים למדתי את התחום הפיננסי לעומק, השקעתי את ההכנסות שלי בצורה נכונה בנכסים שעזרו לי לייצר ערוצי הכנסה מרובים ופסיביים בדרך לחופש כלכלי אמיתי.

במהלך השנים ייעצתי ללא מעט אנשי עסקים הן בפן האישי משפחתי והן בתחום העסקי. לאורך השנים הייתי עד להצלחות רבות של בעלי עסקים שהבינו את החשיבות של ייעוץ מקצועי שמתווה להם את הדרך ומקצר להם משמעותית את הזמן להצלחה. מנגד, היו תקופות של משברים במהלך אותם שנים שלא היו בשליטת אותם בעלי עסקים כגון המשבר הפיננסי של שנת 2008 – 2009 וכמובן אחד המשברים הגדולים בהיסטוריה שכולנו היינו עדים לה – הקורונה כמובן.

לשמחתי הרבה, בשלב הזה אני כבר הייתי עמוק בתחום הפיננסי והייתי ערוך למפולת הראשונה שהגיעה. זה נכון שהיו ירידות בהכנסות של העסק אבל הייתה תכנית גם למצבים בלתי צפויים וכאשר מתכננים נכון אז ניתן לצלוח גם תקופות כאלו.

שנת 2020 היתה יוצאת דופן בכל דרך אפשרית אבל, לאחר שנים של צבירת הון והשקעות בנכסים מניבים, הייתי במצב שבו כבר היתה לי הכנסה פסיבית, גלגל ההצלה שלמעט מאוד אנשים יש בימנו שעליה ניתן להישען על בסיס חודשי ובאופו קבוע ומן הסתם גם בתקופות קשות – זהו "חופש כלכלי אמיתי", היכולת לשבת בבית ולהרוויח סכום הזהה לשכר החודשי ללא צורך בעבודה במשרה מלאה.

ההבטחה שלי!